Powiatowy Konkurs Plastyczny

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2014-11-25 | Views: 779

„Świat z moich snów”

25 listopada 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 5 odbyło się podsumowanie VII Powiatowego Konkursu Plastycznego z cyklu "Świat dziecka w obrazach".

Tematem tegorocznej edycji był „Świat z moich snów”. Na konkurs wpłynęło 487 prac plastycznych ze szkół podstawowych powiatu ostrowskiego, wykonanych pod kierunkiem 75 nauczycieli. Weryfikacji i oceny efektów pracy uczniów dokonała komisja konkursowa złożona z przedstawicieli artystów plastyków.  Nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy wręczał Prezydent Miasta Jarosław Urbaniak. Wśród wyróżnionych uczniów znalazła się 6 – letnia Weronika Moś z kasy I f. Pełna ekspresji praca powstała na zajęciach plastycznych pod kierunkiem pani Violetty Lebdy.  Na wystawę pokonkursową, zakwalifikowała się również prace Mikołaja Spurtacza, ucznia klasy I a oraz Dagmary Przybył z klasy III a.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria-zobacz