Natalia Pokrywa nagrodzona w Kaliszu

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2018-12-16 | Views: 432

Profilaktyka bezpieczeństwa wśród uczniów jako uczestników ruchu drogowego oraz szerzenie znajomości zasad i przepisów ruchu drogowego, to cel konkursu plastycznego „Moja bezpieczna droga do szkoły”.

Organizatorem przedsięwzięcia był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu, Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza w Kaliszu oraz Wydział Ruchu Drogowego KMP w Kaliszu. Na konkursu wpłynęło 130 prac plastycznych z całej południowej Wielkopolski. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie pracy plastycznej techniką collage na temat zasad i przepisów ruchu pieszych i rowerzystów. Jury doceniło podpieczną Violetty Lebdy. W kategorii klas IV – VII praca autorstwa Natalii Pokrywy uczennicy klasy siódmej  “a” została nagrodzona, a ona sama stanęła na najwyższym stopniu podium. Praca celnie odzwierciedliła tematykę konkursu oraz ukazała ważność podejmowanych zagadnień, ponadto została zamieszczona w kalendarzu na kolejny rok.

Natalii gratulujemy odniesionego sukcesu!