VI POWIATOWY KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY "OPOWIADANIE, BAJANIE"

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2014-12-11 | Views: 689

"... nie był to jednak zwyczajny strach. Miał on marzenia -  chciał ..."

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Powiatowym Konkursie literacko - plastyczny "Opowiadanie, bajanie", ogłoszonym przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Podsumowanie konkursu odbyło się 10 grudnia 2014 roku. Zadaniem uczniów było napisanie opowiadania, bajki oraz połączenie treści literackiej z ciekawą oprawą plastyczną. Powstały niepowtarzalne książki: „Przygoda Gaza” oraz „Wędrówka po marzenia”, autorami których były uczennice klasy trzeciej "a". Zmagania literacko-plastyczne zdobyły uznanie przez jury konkursu. Wśród laureatów znalazły się Oliwia Strąk i Natalia Pokrywa, które odebrały z rąk Anny Torz dyrektor Młodzieżowego  Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim oraz Teresy Burkietowicz  nagrody i pamiątkowe dyplomy.
Oliwii i Natalii  życzymy kolejnych sukcesów!

Galeria-zobacz