XIV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-12-07 | Views: 355

W dniu 27 listopada odbył się  XIV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II -  „Wezwano mnie z dalekiego kraju...”

Organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II.  Konkurs był adresowany  do uczniów klas czwartych, a jego celem było pogłębienie i utrwalenie wiedzy o życiu Jana Pawła II.  Uczestniczyło w nim  20 uczniów klas IV z ostrowskich podstawówek. Szkołę Podstawową nr 7 reprezentowały dwie uczennice klasy IV a  wyłonione w trakcie eliminacji szkolnych: Maja Wysocka i Amelia Świtała. W etapie międzyszkolnym, który był zorganizowany w formie quizu multimedialnego, uczniowie zmagali się z niełatwymi pytaniami.  Nasze uczennice wykazały się szeroką wiedzą i prawidłowo odpowiadały na bardzo trudne pytania. Maja Wysocka zdobyła II miejsce, Amelia Świtała została wyróżniona za udział. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

autor Anna Pstuszak-Zalewska