XVIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zimowe pejzaże”

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2015-02-04 | Views: 681

Najlepsza spośród uczniów klas trzecich

W prawdziwie zimowej scenerii odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt. "Zimowe pejzaże", który skierowany był do uczniów klas I – III.

W środę, 4 lutego nagrodzeni uczniowie wraz z opiekunami i rodzicami zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej nr 6. Celem konkursu było rozbudzanie wrażliwości na piękno otaczającego świata. Na konkurs napłynęło 114 prac plastycznych z ostrowskich szkół podstawowych. Weryfikacji i oceny efektów pracy uczniów dokonała komisja konkursowa, której przewodniczącym był dyrektor Powiatowej Galerii Sztuki Współczesnej Cezary Janiszewski. Uczennica klasy III a, Wiktoria Klupieć wykonała bardzo ciekawą pracę plastyczną, wykazała się kreatywnością, pomysłowością i zdolnościami plastycznymi i w efekcie zajęła I miejsce w kategorii klas trzecich. Nagrodzeni uczniowie otrzymali książki oraz pamiątkowe dyplomy z rąk wicedyrektor szkoły Renaty Spodziej. Na zakończenie uroczystości wszyscy uczestnicy mieli okazję obejrzeć pokonkursową wystawę prac plastycznych.
Wiktorii życzymy dalszych sukcesów!

Galeria-zobacz