Sukces uczniów w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2015-03-30 | Views: 623

Cyborg 2015

W Zespole Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Komputer życie bez barier i granic".

W XII edycji konkursu wzięli udział uczniowie szkół powiatu ostrowskiego, którzy mieli za zadanie przedstawić, w jaki sposób komputer pomaga ludziom niepełnosprawnym, w starszym wieku, mieszkającym w rejonach oddalonych od centrów kulturowych, edukacyjnych czy przemysłowych w życiu codziennym. Kreatywność, pomysłowość, oraz zainteresowanie tematem uczniów 'Siódemki" zostało docenione przez jury konkursowe. Natalia Pokrywa zajęła II miejsce, natomiast III miejsce przypadło Natalii Poczcie. Wśród wyróżnionych znalazła się Julia Kamińska. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy oraz cenne nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym uczniom oraz życzymy dalszych sukcesów!

Galeria-zobacz