Wyróżnienie w Powiatowych Mini Spotkaniach Teatralnych

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2015-05-02 | Views: 647

"To jest teatr a jest on po to - żeby wszystko było inne niż dotąd
W. Chotomska

W dniach 28-29 kwietnia 2015 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się „Powiatowe Mini Spotkania Teatralne” dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W pierwszym dniu prezentacji spróbował swoich sił aktorskich uczniowie klasy III a pod kierunkiem pani Violety Lebdy i pani Elżbiety Bachorskiej, wystawiając spektakl pt. „Malutka czarownica”. Młodzi aktorzy opowiedzieli pełną czarów i przygód historię Malutkiej Czarownicy, która niesie pomoc, potrafi przeciwstawić się złu, uczy odpowiedzialności, mądrości oraz opowiada o przyjaźni. Jury konkursu doceniła grę sceniczną naszych uczniów, piękne stroje, oryginalną scenografię i muzykę. Nasz zespól  teatralny otrzymał WYRÓŻNIENIE, które z rąk komisji konkursowej oraz dyrektora MDK pani Anny Torz odebrał w imieniu całego zespołu Konrad Voigt.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria-zobacz