Spektakularny sukces Wielkopolanki w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2015-10-04 | Views: 609

Policja przyszłości

W dniu 23 września 2015 roku w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się uroczysty finał Ogólnopolskiego Konkursu „Policja przyszłości”, który towarzyszył 15 edycji ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz Komenda Główna Policji. Na konkurs napłynęło 1820 prac ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całej Polski. W konkursie jury przyznało tylko trzy nagrody. Dwie zdobyli uczniowie gimnazjum i jedną uczennica szkoły podstawowej. Tą jedyną w kategorii szkół podstawowych była Natalia Pokrywa uczennica klasy IV a Szkoły Podstawowej nr 7. Jest to niebywałe osiągnięcie i sukces Natalii, potwierdzony wyjątkowym talentem młodej artystki. Wykazała się ona kreatywnością i w niekonwencjonalny sposób przelała swoje wyobrażenia dotyczące zadań, umundurowania i wyposażenia Policji XXII wieku. Galę finałową prowadził Jakub Porada znany dziennikach radiowy i telewizyjny. Natalia odebrała główną nagrodę wraz z dyplomem z rąk prezesa Stowarzyszenia Producentów i Dziennikarzy Radiowych Piotra Adamskiego i Krystyny Kubczak – dyrektora biura. W uroczystości uczestniczyła mama, dyrektor szkoły Urszula Twardowska i nauczycielka plastyki Violetta Lebda. Na gali finałowej wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele z Ministerstwa Edukacji Narodowej  i Sportu, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Telewizji Polskiej S.A. oraz włodarze zaproszonych gmin, dyrektorzy szkół, nauczyciele, rodzice nagrodzonych uczniów. Po uroczystości zaproszeni goście zwiedzali Muzeum Sportu i Turystyki znajdujące się w gmachu Centrum Olimpijskiego w Warszawie.

Natalii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria-zobacz