XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS I – III

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2014-10-17 | Views: 746

Rysowali, malowali, wycinali

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej zaprosiła uczniów klas I – III do udziału w XII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świerszczyk”, „Deszczyk”, „Odlot” – ilustrujemy wybrane utwory poetyckie Marii Konopnickiej.

Trzyosobowe zespoły z klas I, II oraz III wykonywały prace plastyczne różnorodnymi technikami plastycznymi. Klasy pierwsze rysowały pastelami suchymi, klasy drugie malowały farbami plakatowymi natomiast klasy trzecie wycinały z papieru kolorowego. Uczniowie wykonali niezwykle barwne, oryginalne prace plastyczne. Katarzyna Kania, Oskar Kinastowski z klasy II a oraz Wiktor Szczepaniak z klasy II b zajęli pierwsze miejsce. Uczniowie z klasy III a, którą reprezentowali Natalia Pokrywa, Wiktoria Klupieć, Konrad Voigt, doskonale poradziła sobie z tematem pracy oraz techniką plastyczną i zajęli również pierwsze miejsce. Nagrodzeni uczniowie odebrali pamiątkowe dyplomy wraz z nagrodami z rąk zastępcy prezydenta Marleny Maląg oraz dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 Grzegorza Graczyka.
Laureatom gratulujemy!

Galeria-zobacz