Szkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2016-02-28 | Views: 665

„Mamy tylko jedną Ziemię a jej przyszłość zależy od każdego na pozór niewielkiego ludzkiego działania, zależy od każdego z nas”.                                                                                                                   Florian Plit

W miesiącu lutym młodzi przyrodnicy z klas IV – VI wzięli udział w Szkolnym Konkursie Przyrodniczo-Ekologicznym o tytuł „Najlepszego Ekomyśliciela”.

Organizowany corocznie konkurs skierowany był do uczniów wykazujących szczególne zainteresowanie wiedzą przyrodniczą oraz prezentujących rozległą wiedzę z zakresu ochrony środowiska przyrodniczego. Uczestniczący w konkursie uczniowie mieli możliwość sprawdzenia swoich wiadomości i umiejętności.

W konkursowych zmaganiach w kategorii klas IV najlepsi okazali się:

I miejsce: Maria Kasprzak klasa IV a

II miejsce: Martyna Mańka klasa IV c

Wiktoria Klupieć klasa IV a

III miejsce: Lena Lisiak klasa IV c

W kategorii klas V

I miejsce: Marta Marcinkowska klasa V a

II miejsce: Aleksandra Smorawska klasa V c

III miejsce: Martyna Żuk klasa V b

W kategorii klas VI

I miejsce: Stanisław Jaskólski klasa VI c

II miejsce: Adam Hybsz klasa VI a

III miejsce: Jakub Mielczarek klasa VI a

Laureatom konkursu gratulujemy!

Nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwała Małgorzata Wieczorek i Violetta Lebda.