LEKCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2014-11-23 | Views: 896

„Poznajemy przedsiębiorstwa w naszej okolicy”

Uczniowie klasy IV a i IV b udali się na lekcję przedsiębiorczości do Zakładu Automatyki Przemysłowej - Kooperacja.

Spotkanie rozpoczęło się z panem Stefanem Kucharskim, który udzielił uczniom wyczerpujących informacji na temat działalności przedsiębiorstwa, produkcji, automatyzacji procesów technologicznych. Uczniowie uważnie przyglądali się precyzyjnej obróbce metali, z których powstawały gotowe elementy różnych urządzeń. Uczniowie zdobyli wiele cennych informacji dotyczących potrzeb lokalnego rynku pracy, kwalifikacji zawodowych, jakie potrzebne są, aby pracować w tego typu przedsiębiorstwie. Wycieczka odbyła się w ramach projektu Otwarta firma „Poznajemy przedsiębiorstwa w naszej okolicy”.

Galeria-zobacz