Poznajemy zawody

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2015-11-26 | Views: 926

Wycieczka do piekarni

Klasa 1e i 1f w ramach programu „Otwarta firma” wybrały się na wycieczkę do piekarni „Jubilatka”.

Celem wycieczki było poznanie zawodu piekarza, zapoznanie się z etapami wypieku chleba, poznanie produktów do wyrobu pieczywa. Uczniowie poznali różne rodzaje pieczywa oraz maszyny, które pomagają w pracy piekarzowi. Obserwowały  jak w wielkich misach miesza się produkty potrzebne do wyprodukowania chleba. Jednak największą przyjemność sprawiło delektowanie się pysznymi ciastkami. Na zakończenie w podziękowaniu został wręczony przez dzieci drobny upominek, w postaci laurki dla pracowników piekarni „Jubilatka”. Dzieci wróciły zadowolone, pełne wrażeń. Serdecznie dziękujemy właścicielowi oraz pracownikom piekarni „Jubilatka” za okazaną gościnność i bardzo miłą atmosferę.

Autor: Joanna Fabisz

Galeria-zobacz