1 grudnia 2022   
 Konkursy

Podwójne zwycięstwo naszych siatkarzy!

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2016-02-28 | Views: 484

 

22 lutego w poniedziałek w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Miasta w piłce siatkowej Szkół Podstawowych.

 

  W zawodach rywalizowali zarówno chłopcy jak i dziewczęta. Obie drużyny składały się z 10 zawodników, którzy byli podzieleni na dwa sety. Jeśli po dwóch setach wynik był remisowy, do trzeciego „tie-break’a” wybierani byli najskuteczniejsi zawodnicy. Dziewczęta wygrały wszystkie swoje mecze, nie przegrywając żadnego seta. Chłopcy również pokonali wszystkie drużyny przyjezdne jednakże o ich zwycięstwach decydował dodatkowy trzeci set, dostarczając tym samym tłumnie zgromadzonym kibicom na naszej hali sportowej wielu emocji. Zawody odbyły się w przyjaznej atmosferze, uczniowie wspierali się i kibicowali sobie wzajemnie a sukces został nagrodzony dużym pucharem oraz pięknymi medalami. Zwycięskie drużyny ponownie rywalizowały w czwartek i piątek w Raszkowie. W czwartek odbyły się Mistrzostwa powiatu ostrowskiego w piłce siatkowej dziewcząt, a w piątek grali chłopcy. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie. W czwartek dziewczyny wróciły z pucharem zajmując III miejsce, chłopcy zaś tuż za  podium, miejsce IV. Obie drużyny  godnie reprezentowały naszą szkołę prezentując grę na wysokim poziomie jak i wysoką kulturę osobistą oraz zasady fair – play.  Jesteśmy dumni z naszych uczniów! 

Uczestnicy turnieju wspierali się wzajemnie, wspólnie kibicowali oraz gratulowali po każdym meczu. Atmosfera na zawodach zarówno w Szkole Podstawowej nr 7 jak i w Raszkowie była wspaniała! 

To bardzo pozytywne doświadczenie dla naszych młodych siatkarzy, gdyż mogli poczuć na własnej skórze jak to robią zawodowcy, każdy mecz poprzedzała była pełna procedura wejścia na boisko, w przerwie przejścia oraz oficjalne zakończenie każdego meczu. 

Reprezentanci: 

Dzięwczęta:

Chrzan Julia, Kowal Małgorzata, Kwapisz Weronika, Zybała Marika, Kulas Julia, Maciejewska Agnieszka, Kaczmarek Paulina, Stempniak Katarzyna, Bilska Martyna, Wróbel Anna,

Chłopcy:

Więcławik Piotr, Lisiak Bartosz, Józefiak Jakub, Maciejewski Mateusz, Krysiak Mateusz, Kalina Radosław, Zdunek Kacper, Jarosik Wiktor, Zybała Adrian, Pauter Konrad

Gratulujemy! 

autor: Bartłomiej Kryjom

Galeria - zobaczReturn
  Szukaj   

 

_____________________

Opieka stomatologiczna

--------------------------------------------

...

.......................................................

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 Egzamin

ósmoklasisty


______________________

 

 

______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________