26 lutego 2024   
 Samorząd Szkolny

6 grudnia witaliśmy Świętego Mikołaja

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2023-12-08 | Views: 4

Mikołaju, Mikołaju tu jesteśmy!

6 grudnia działo, działo się w Siódemce ogrom wydarzeń, które wzbudziły wiele pozytywnych emocji. 

 

 

  Przedświąteczny atmosfera udzieliła się nie tylko uczniom, ale również nauczycielom. Święty Mikołaj w grudniu jest bardzo zapracowany, ale znalazł czas by odwiedzić Siódemkę na specjalne zaproszenie pani dyrektor Urszuli Twardowskiej. Przybył z odległej Laponii z zaprzęgiem reniferów w mroźnej, zimowej aurze. Widok wyjątkowego gościa, na którego wszyscy oczekiwali przez cały rok wzbudził wiele radości i uśmiechu. Uczniowie z klasy II b, VII a oraz Samorząd Uczniowski przygotował powitanie gościa. Starszy pan z siwą brodą, obdarował każdego prezentami, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców. Na pożegnanie Mikołaj zapewnił, że odwiedzi naszą szkołę za rok!

A więc do następnego roku Mikołaju!

Galeria - zobaczReturn
  Szukaj   

 

_____________________

Opieka stomatologiczna

--------------------------------------------

...

.......................................................

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 Egzamin

ósmoklasisty


______________________

 

 

______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________