konsekwencjach wynikających z popełnienia zachowania niezgodnego z prawem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALNOŚCI
................................................................................................................................................................................

Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-10-06 | Views: 494

W dniu 27 września br. na Piaskach-Szczygliczce odbyły się Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Organizatorem zawodów był Szkolny Związek  Sportowy. Nasi uczniowie reprezentowali naszą szkołę w dwóch kategoriach wiekowych. Zaprezentowali się bardzo dobrze. Dziewczęta klas IV-VI uplasowały się na V miejscu starsze koleżanki na miejscu II. Natomiast chłopcy z  klas VI- VIII zdobyli IV miejsce. Zespół chłopców z klasy IV-VI zdecydowanie wygrał zdobywając tytuł Mistrza Miasta, a dnia 04.10.2019 w Raszkowie zdobył tytuł Mistrza Powiatu. Ostrowskiego i tym samym uzyskał prawo udziału w Mistrzostwach Województwa dnia 17 .10.2019 w Poznaniu. Nasza reprezentacja w składzie: Bartosz Sip, Kacper Podruczny, Kacper Bednarek, Maciej Kempiński, Igor Markowski , Paweł Szczepaniak , Fabian Derbich , Filip Borowiak , Antoni Gierz.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych !!!

autor: Małgorzata Sępołowicz