konsekwencjach wynikających z popełnienia zachowania niezgodnego z prawem.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALNOŚCI
................................................................................................................................................................................

17.05.2016 Mecz towarzyski pomiędzy SP7 – SP11 w piłce koszykowej dziewcząt

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2016-05-17 | Views: 821

W dniu dzisiejszym po raz kolejny adeptki piłki koszykowej spotkały się na meczu towarzyskim ze Szkołą Podstawową nr 11.

Tym razem spotkanie odbyło się na naszym parkiecie. Mecz trwał cztery kwarty po 10 minut. Kwarty zostały podzielone na 2 części, w których rywalizowały dziewczyny podzielone na dwie różne „piątki”. W ostatniej czwartej kwarcie, zespół mógł dobierać najskuteczniejsze zawodniczki w meczu.

Przez cały mecz obie drużyny prezentowały równy poziom dostarczając nam wielu pozytywnych emocji. Mimo tak młodego wieku (rocznik 2005/2006) dziewczyny wykazały  się dużymi umiejętnościami technicznymi jak i taktycznymi. Zawodniczki przeprowadzały przemyślane akcje a i gra w obronie świadczyła o ich ogromnym zaangażowaniu w meczu jak i przelanym pocie na treningach. Końcowym efektem naszego spotkania jest wynik remisowy 29:29, z czego jesteśmy bardzo dumni!

Gratulujemy naszym zawodniczkom wzorowej postawy na boisku i trzymamy kciuki w kolejnych sportowych zmaganiach!

SP7 w składzie: Martyna Mańka, Natalia Zielonka, Julita Zaborowska, Nikola Świątek, Natasza Dąbkiewicz, Monika Derucka, Wiktoria Bartkowiak, Marta Kaczmarek, Ewa Fołczyńska, Aleksandra Janas.

autor: Bartłomiej Kryjom